Oleme inimesed

Maternity/Couple, Photowalks

Pere loomine võib tulla ootamatult, kuid võib olla ka väga planeeritud ja teadliku tegevuse läbi.

Sugulaste ees poseerimine võib olla tõesti veidi ebamugav, aga meie kõik oleme inimesed. Eriti lõbus on siis kui paaril tulevad ideed, mida teha, siis igav ei hakka.

Makeup by Hellin

Pattern on pattern

fashion design, Product Photo

Pildistasin ühel päeval noore disaineri riideid. Tema oli tudengite seas esimene, Publiku lemmik ja Paide gümnaasiumi lemmik.

Disainer: Laura Viia

Make tegi: Kätlin Kuuspalu

Modell: Grete Õunap

 

Ma pole kunagi nii kaua töödeldun pilte. Aga kui sa töötad fotopoes ja vahid ekraane (mis pole ka eriti Retina omad) siis silmad väsivad kiiresti, mitte ainult silmad, vaid üldse pea. Töötlesin reaalselt mingi 1-2 pilti päevas, aga ka mitte iga päev.

 

 

Moonid

Photowalks

 

Sel aastal  jõudsin lõpuks ometi ka mooni põllule. Läksime Ilona autoga, kuna minul pole autot. Päris elus näeb teisiti välja kui facebookis. Sõbralik naine ja jutukas.

Siin mõned pildid tehtud Sony 85mm 1.8-ga. Esimene kord läksin temaga välja. CA pole eriti näha, kui just rohelise, sinise või kollase peale ei vaata, kuigi mina pole väga sügavat märganud. Terav lens, vb isegi vägagi, kuna peaagu kõik poorid on näha.

Onomatopoeia

Photowalks

Onomatopeia photoshop vectors: 1, 2, 3, 4

Tuli välja, et Liivika on Liisi õde. Liisiga tegime ajakirja Artell.

Galerii

 

 

Ühispildistamine Kõue Mõisas

Events

Esimene kord osalesin ühispildistamisel fotograafi rollis. Üks kord Haapsalus tegin fotograafina ka pilte, kuid põhiroll oli ikkagi modellina. Seekord olime Kõue mõisas. 9 modelli ja umbes 20 fotograafi osales üritusel.

Galerii