Onomatopoeia

Photowalks

Onomatopeia photoshop vectors: 1, 2, 3, 4

Tuli välja, et Liivika on Liisi õde. Liisiga tegime ajakirja Artell.

Galerii

 

 

Ühispildistamine Kõue Mõisas

Events

Esimene kord osalesin ühispildistamisel fotograafi rollis. Üks kord Haapsalus tegin fotograafina ka pilte, kuid põhiroll oli ikkagi modellina. Seekord olime Kõue mõisas. 9 modelli ja umbes 20 fotograafi osales üritusel.

Galerii

 

Nukufilmi rasked ajad.

Interview

Ma loodan, et Nukufilm jääb eksisteerima. Nagu ütles Riho Unt “Nukufilm on umbrohi, mis vaatamata niitmisele edasi eksisteerib”.

Ja miks ometi kunstnikutel on vähe toetust (ükskõik mis kunsti valdkonnas)?

Miks riik ei toeta kultuuri? Miks on halvad juhid nendel, kes soovivad teha oma tööd ja teostada oma ideid?

Juba praegu filmid seisavad, sest Nukufilmil pole toetust.

Käisin veidi ringi. Märkasin, et neil on palju auhindu erinevatel aegadel võidetud ja paljudes riikides, kuid neid ei tunnustata? Miks? Kas inimestel pole huvi Nukufilmi vastu, kuna populaarne meedia võtab võimu? See on ju absurd, et osa Eesti kultuurist sureb välja.

Pealegi Nukufilm sobib mitte ainult lastele, vaid ka kogu perele. Need võivad vabalt asendada ameerika multifilme. Igas riigis on oma animafilmi stiil, sest seal elavad erinevad kunstikud.

Keskkond loob inimese ja tema otsused. Pealegi on see eestimaine eripära. Kui eestlased armastavad Eestit, siis nad toetavad neid inimesi. Aga paistab, et ülemus/juhataja ei hooli neist. Ja see tähendab seda, et normaalne inimene ikkagi hoolib enda sarnasest, ega soovi halba.

Nagu 2011. aastal keelati Venemaal ära Nõukogude aegseid multikaid ja isegi võeti mõnelt autorilt ära (või kõigilt) Miks küll? Laps ei hakkagi suitsetama, kui tema närvidega ja eluga on kõik korras.

Loodame, et tulevad veel paremad ajad, kui olid enne. Nad on kõik andekad inimesed, kes kasutavad oma kujutlusvõimet, mis on loovus. See mis toimub, ei ole normaalne.

Paljud saavad aru, aga ei tee midagi. Mida ma saan teha? Kirjutada.

Cosplay: Venom Snake from Metal Gear Solid V

Interview, Photowalks

Kohtusin täna EKA moedisaini magistris õppiva neiuga, kes tegeleb alatest 2010 aastast ka cosplay-ga. Ta on osalenud Eestimaa festivalidel.

Kirjeldab tegelast lühidalt: Tegemist on palgasõdurite juhiga. Sõjas kaotas käe ja silma. Langes koomasse 9 aastaks. Ärkas üles ja nüüd tahab kättemaksu.

Algul mõtlesin valida Viimsi lokatsiooniks, kuid hiljem vaadates pilte ja rääkides temaga valisin ikkagi Männiku Discgolfi rada, kuigi sellist maastikut nagu mängus Eestis pole.

Grimmi tegi samuti ise, nagu ka kostüümi.

Silvia joonistusi saab leida devianart-is, instagramis ning youtube-s.

Tema kuulab DnB, kuid mitte kindlat artisti, vaid pigem otsib youtubes playliste. Pärit on Tartust, pigem kunstiga tegelevast perekonnast.

Jõudsime pildistada enne vihma, kuid vahepeal Ta kaotas ära ühe relva osa, juhtus siis kui pidime trepidest alla tulema,  õnneksõigel ajal pani tähele ise, kuna mina küll ei paneks tähele, vb ainult siis kui oleks pilte hakkanud vaatama.

Eriti suured tänud Peeter Sirgele, kes laenatas mulle objektiivi: Helios 44-4, 2/ 58, M42 adapteriga.

Galerii